Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Under 11's Freestyle / 45kg / Male
(Day 1)
A-1
Ferdig
Noah Cutting
Wrestling SA
Anas El Kheir Sydney Wrestling Academy Seier på poeng (VPO1) - 04:00 - Round 2
Under 8's Freestyle / 27kg / Male
(Day 1)
B-1
Ferdig
Muathe El Kheir
Sydney Wrestling Academy
Seier på tap - 01:51
- Round 1
Fateh Sidhu Fremantle Sharks Wrestling Club
Under 8's Freestyle / 27kg / Male
(Day 1)
B-2
Ferdig
Kobe Neal
Camden Valley Wrestling
Ethan Grizia Wolves Wrestling Club Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 00:38 - Round 1
Under 8's Freestyle / 27kg / Male
(Day 1)
B-3
Ferdig
Muhammad Gharir
Gladiator wrestling
Seier ved fall - 02:53
- Round 2
Stefanos Hantas ACT Wrestling
Under 11's Freestyle / 45kg / Male
(Day 1)
A-2
Ferdig
Dilan Fahri
Camden Valley Wrestling
Mikail Tamoz Australian Submission Academy Seier ved fall - 01:22 - Round 1
Under 8's Freestyle / 27kg / Male
(Day 1)
B-4
Ferdig
Carlos Castillo
Camden Valley Wrestling
Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 00:57
- Round 1
AJ Calleja Wrestling SA
Under 11's Freestyle / 45kg / Male
(Day 1)
A-3
Ferdig
Adem Gradinaj
Seier på tap - Round 1
Fehim Acarturk Sydney Wrestling Academy
Under 11's Freestyle / 45kg / Male
(Day 1)
A-4
Ferdig
Kilian Roberts
Subiaco Tigers Wrestling Club
Seier ved fall - 01:40
- Round 1
Mus’ab El Kheir Sydney Wrestling Academy
Under 11's Freestyle / 45kg / Male
(Day 1)
A-5
Ferdig
Kendly Hawkins
Camden Valley Wrestling
Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 00:27
- Round 1
Aodhfin O Gamhnain Gladiator wrestling
Under 11's Freestyle / 32kg / Male
(Day 1)
B-12
Ferdig
Muhammad Sankari
Sydney Wrestling Academy
Seier på teknisk overlegenhet (VSU1) - 02:26
- Round 2
Hayden Uyanik Camden Valley Wrestling
Under 8's Freestyle / 27kg / Male
(Day 1)
B-5
Ferdig
Muathe El Kheir
Sydney Wrestling Academy
Ethan Grizia Wolves Wrestling Club Seier ved fall - 01:48 - Round 1
Under 11's Freestyle / 45kg / Male
(Day 1)
A-6
Ferdig
Anas El Kheir
Sydney Wrestling Academy
Mikail Tamoz Australian Submission Academy Seier på teknisk overlegenhet (VSU1) - 02:40 - Round 2
Under 11's Freestyle / 32kg / Male
(Day 1)
B-13
Ferdig
Najib Taleb
Sydney Wrestling Academy
Aleksandar Mrkovic Lake Illawarra PCYC Wrestling Seier ved fall - 02:53 - Round 2
Under 11's Freestyle / 45kg / Male
(Day 1)
A-7
Ferdig
Adem Gradinaj
Seier ved fall - 02:41
- Round 2
Arpi Mihaly SA wrestling
Under 8's Freestyle / 27kg / Male
(Day 1)
B-6
Ferdig
Muhammad Gharir
Gladiator wrestling
Carlos Castillo Camden Valley Wrestling Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 02:53 - Round 2
Under 11's Freestyle / 45kg / Male
(Day 1)
A-8
Ferdig
Kilian Roberts
Subiaco Tigers Wrestling Club
Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 01:18
- Round 1
Konan Taylor Talipeau Camden Valley Wrestling
Under 11's Freestyle / 32kg / Male
(Day 1)
B-14
Ferdig
Unknown User
Sydney Wrestling Academy
Dinch Ibrahim Camden Valley Wrestling Seier ved fall - 01:41 - Round 1
Under 8's Freestyle / 27kg / Male
(Day 1)
B-7
Ferdig
Fateh Sidhu
Fremantle Sharks Wrestling Club
Seier ved fall - 01:54
- Round 1
Kobe Neal Camden Valley Wrestling
Under 11's Freestyle / 45kg / Male
(Day 1)
A-9
Ferdig
Kendly Hawkins
Camden Valley Wrestling
Seier ved fall - 02:34
- Round 2
Ali Youssef Sydney Wrestling Academy
Under 11's Freestyle / 32kg / Male
(Day 1)
B-15
Ferdig
Jarrett Dobry
ACT Wrestling
Kai Fitzgerald Lake Illawarra PCYC Wrestling Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 02:47 - Round 2
Under 8's Freestyle / 27kg / Male
(Day 1)
B-8
Ferdig
Stefanos Hantas
ACT Wrestling
Seier ved fall - 02:00
- Round 1
AJ Calleja Wrestling SA
Under 11's Freestyle / 45kg / Male
(Day 1)
A-10
Ferdig
Noah Cutting
Wrestling SA
Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 02:33
- Round 2
Dilan Fahri Camden Valley Wrestling
Males U17 Freestyle / 60kg / Male
(Day 1)
A-22
Ferdig
Khoder Alewe
UFC Gym Bankstown
Kaige Brown Oliver MMA Browns Bay Seier ved fall - 00:40 - Round 1
Under 11's Freestyle / 32kg / Male
(Day 1)
B-16
Ferdig
Muhammad Sankari
Sydney Wrestling Academy
Seier på poeng (VPO1) - 04:00
- Round 2
Chase Garrott Wolves Wrestling Club
Under 11's Freestyle / 45kg / Male
(Day 1)
A-11
Ferdig
Noah Cutting
Wrestling SA
Seier ved fall - 01:35
- Round 1
Arpi Mihaly SA wrestling
Under 11's Freestyle / 32kg / Male
(Day 1)
B-17
Ferdig
Aleksandar Mrkovic
Lake Illawarra PCYC Wrestling
Seier på poeng (VPO1) - 04:00
- Round 2
Aryan Aggarwal The Functional Dojo
Males U17 Freestyle / 65kg / Male
(Day 1)
A-25
Ferdig
Max Hayes-antcliffe
Alpha MMA
Nixon Suddens City Kickboxing Seier på poeng (VPO1) - 03:58 - Round 2
Under 11's Freestyle / 32kg / Male
(Day 1)
B-18
Ferdig
Dinch Ibrahim
Camden Valley Wrestling
Logan Ramsden Wolves Wrestling Club Seier ved fall - 02:32 - Round 2
Under 8's Freestyle / 27kg / Male
(Day 1)
B-9
Ferdig
Fateh Sidhu
Fremantle Sharks Wrestling Club
Seier ved fall - 03:01
- Round 2
Muhammad Gharir Gladiator wrestling
Under 11's Freestyle / 45kg / Male
(Day 1)
A-13
Ferdig
Mus’ab El Kheir
Sydney Wrestling Academy
Seier på poeng (VPO1) - 04:00
- Round 2
Ali Youssef Sydney Wrestling Academy
Males U17 Freestyle / 60kg / Male
(Day 1)
A-23
Ferdig
Khoder Alewe
UFC Gym Bankstown
Seier ved fall - 00:33
- Round 1
Christian Mordant Fremantle Sharks Wrestling Club
Under 11's Freestyle / 45kg / Male
(Day 1)
A-12
Ferdig
Fehim Acarturk
Sydney Wrestling Academy
Anas El Kheir Sydney Wrestling Academy Seier på tap - Round 1