Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Under 11's Freestyle / 45kg / Male
(Day 1)
A-1
Färdig
Noah Cutting
Wrestling SA
Anas El Kheir Sydney Wrestling Academy Victory by points (VPO1) - 04:00 - Round 2
Under 8's Freestyle / 27kg / Male
(Day 1)
B-1
Färdig
Muathe El Kheir
Sydney Wrestling Academy
Victory by forfeit - 01:51
- Round 1
Fateh Sidhu Fremantle Sharks Wrestling Club
Under 8's Freestyle / 27kg / Male
(Day 1)
B-2
Färdig
Kobe Neal
Camden Valley Wrestling
Ethan Grizia Wolves Wrestling Club Victory by technical superiority (VSU) - 00:38 - Round 1
Under 8's Freestyle / 27kg / Male
(Day 1)
B-3
Färdig
Muhammad Gharir
Gladiator wrestling
Vann via VT (brottning) - 02:53
- Round 2
Stefanos Hantas ACT Wrestling
Under 11's Freestyle / 45kg / Male
(Day 1)
A-2
Färdig
Dilan Fahri
Camden Valley Wrestling
Mikail Tamoz Australian Submission Academy Vann via VT (brottning) - 01:22 - Round 1
Under 8's Freestyle / 27kg / Male
(Day 1)
B-4
Färdig
Carlos Castillo
Camden Valley Wrestling
Victory by technical superiority (VSU) - 00:57
- Round 1
AJ Calleja Wrestling SA
Under 11's Freestyle / 45kg / Male
(Day 1)
A-3
Färdig
Adem Gradinaj
Victory by forfeit - Round 1
Fehim Acarturk Sydney Wrestling Academy
Under 11's Freestyle / 45kg / Male
(Day 1)
A-4
Färdig
Kilian Roberts
Subiaco Tigers Wrestling Club
Vann via VT (brottning) - 01:40
- Round 1
Mus’ab El Kheir Sydney Wrestling Academy
Under 11's Freestyle / 45kg / Male
(Day 1)
A-5
Färdig
Kendly Hawkins
Camden Valley Wrestling
Victory by technical superiority (VSU) - 00:27
- Round 1
Aodhfin O Gamhnain Gladiator wrestling
Under 11's Freestyle / 32kg / Male
(Day 1)
B-12
Färdig
Muhammad Sankari
Sydney Wrestling Academy
Vann på VS1 (brottning) - 02:26
- Round 2
Hayden Uyanik Camden Valley Wrestling
Under 8's Freestyle / 27kg / Male
(Day 1)
B-5
Färdig
Muathe El Kheir
Sydney Wrestling Academy
Ethan Grizia Wolves Wrestling Club Vann via VT (brottning) - 01:48 - Round 1
Under 11's Freestyle / 45kg / Male
(Day 1)
A-6
Färdig
Anas El Kheir
Sydney Wrestling Academy
Mikail Tamoz Australian Submission Academy Vann på VS1 (brottning) - 02:40 - Round 2
Under 11's Freestyle / 32kg / Male
(Day 1)
B-13
Färdig
Najib Taleb
Sydney Wrestling Academy
Aleksandar Mrkovic Lake Illawarra PCYC Wrestling Vann via VT (brottning) - 02:53 - Round 2
Under 11's Freestyle / 45kg / Male
(Day 1)
A-7
Färdig
Adem Gradinaj
Vann via VT (brottning) - 02:41
- Round 2
Arpi Mihaly SA wrestling
Under 8's Freestyle / 27kg / Male
(Day 1)
B-6
Färdig
Muhammad Gharir
Gladiator wrestling
Carlos Castillo Camden Valley Wrestling Victory by technical superiority (VSU) - 02:53 - Round 2
Under 11's Freestyle / 45kg / Male
(Day 1)
A-8
Färdig
Kilian Roberts
Subiaco Tigers Wrestling Club
Victory by technical superiority (VSU) - 01:18
- Round 1
Konan Taylor Talipeau Camden Valley Wrestling
Under 11's Freestyle / 32kg / Male
(Day 1)
B-14
Färdig
Unknown User
Sydney Wrestling Academy
Dinch Ibrahim Camden Valley Wrestling Vann via VT (brottning) - 01:41 - Round 1
Under 8's Freestyle / 27kg / Male
(Day 1)
B-7
Färdig
Fateh Sidhu
Fremantle Sharks Wrestling Club
Vann via VT (brottning) - 01:54
- Round 1
Kobe Neal Camden Valley Wrestling
Under 11's Freestyle / 45kg / Male
(Day 1)
A-9
Färdig
Kendly Hawkins
Camden Valley Wrestling
Vann via VT (brottning) - 02:34
- Round 2
Ali Youssef Sydney Wrestling Academy
Under 11's Freestyle / 32kg / Male
(Day 1)
B-15
Färdig
Jarrett Dobry
ACT Wrestling
Kai Fitzgerald Lake Illawarra PCYC Wrestling Victory by technical superiority (VSU) - 02:47 - Round 2
Under 8's Freestyle / 27kg / Male
(Day 1)
B-8
Färdig
Stefanos Hantas
ACT Wrestling
Vann via VT (brottning) - 02:00
- Round 1
AJ Calleja Wrestling SA
Under 11's Freestyle / 45kg / Male
(Day 1)
A-10
Färdig
Noah Cutting
Wrestling SA
Victory by technical superiority (VSU) - 02:33
- Round 2
Dilan Fahri Camden Valley Wrestling
Males U17 Freestyle / 60kg / Male
(Day 1)
A-22
Färdig
Khoder Alewe
UFC Gym Bankstown
Kaige Brown Oliver MMA Browns Bay Vann via VT (brottning) - 00:40 - Round 1
Under 11's Freestyle / 32kg / Male
(Day 1)
B-16
Färdig
Muhammad Sankari
Sydney Wrestling Academy
Victory by points (VPO1) - 04:00
- Round 2
Chase Garrott Wolves Wrestling Club
Under 11's Freestyle / 45kg / Male
(Day 1)
A-11
Färdig
Noah Cutting
Wrestling SA
Vann via VT (brottning) - 01:35
- Round 1
Arpi Mihaly SA wrestling
Under 11's Freestyle / 32kg / Male
(Day 1)
B-17
Färdig
Aleksandar Mrkovic
Lake Illawarra PCYC Wrestling
Victory by points (VPO1) - 04:00
- Round 2
Aryan Aggarwal The Functional Dojo
Males U17 Freestyle / 65kg / Male
(Day 1)
A-25
Färdig
Max Hayes-antcliffe
Alpha MMA
Nixon Suddens City Kickboxing Victory by points (VPO1) - 03:58 - Round 2
Under 11's Freestyle / 32kg / Male
(Day 1)
B-18
Färdig
Dinch Ibrahim
Camden Valley Wrestling
Logan Ramsden Wolves Wrestling Club Vann via VT (brottning) - 02:32 - Round 2
Under 8's Freestyle / 27kg / Male
(Day 1)
B-9
Färdig
Fateh Sidhu
Fremantle Sharks Wrestling Club
Vann via VT (brottning) - 03:01
- Round 2
Muhammad Gharir Gladiator wrestling
Under 11's Freestyle / 45kg / Male
(Day 1)
A-13
Färdig
Mus’ab El Kheir
Sydney Wrestling Academy
Victory by points (VPO1) - 04:00
- Round 2
Ali Youssef Sydney Wrestling Academy
Males U17 Freestyle / 60kg / Male
(Day 1)
A-23
Färdig
Khoder Alewe
UFC Gym Bankstown
Vann via VT (brottning) - 00:33
- Round 1
Christian Mordant Fremantle Sharks Wrestling Club
Under 11's Freestyle / 45kg / Male
(Day 1)
A-12
Färdig
Fehim Acarturk
Sydney Wrestling Academy
Anas El Kheir Sydney Wrestling Academy Victory by forfeit - Round 1